Сантехніка та опалення

Монтаж мереж водопроводу, каналізації, опалення. Підбір і облаштування систем водоочистки. Встановлення альтернативних джерел тепла: твердопаливних котлів, геліосистем, електричних опалювальних приладів. Прорахунки тепловтрат, аудит існуючих будівель.

Комфорт з оцінкою “відмінно”!

«Приємно мати будинок влітку прохолодний, а взимку теплий». Слова давньогрецького філософа Сократа актуальні і в наш час. Сучасний будинок повинен бути максимально комфортним. Енергія сонця і вітру, біопаливо, електрика… Альтернативні джерела тепла стають все більш затребуваними. Із застосуванням новітніх технологій можна ефективно обігрівати житло, зберігаючи тепло і затишок в кожному куточку.

Команда ТОВ «Б І Е М» переконана: комфорт не повинен залежати від пори року і погоди за вікном. Фахівці компанії професійно виконають комплекс монтажних робіт по опаленню, водопостачанню та каналізації із урахуванням індивідуальних інженерно-геологічних особливостей будівельного майданчика та побажань замовника.

До фахівців ТОВ «Б І Е М» можна звернутися як під час будівництва, так і реконструкції об’єкта. Команда професіоналів запропонує ефективні і надійні рішення, порекомендує краще сучасне обладнання і матеріали відомих європейських виробників. На всіх етапах виконання робіт ТОВ «Б І Е М» гарантує комплексний підхід, високу якість і відповідальність за функціональність систем. Команда ТОВ «Б І Е М» готова до впровадження нестандартних завдань зі створення комфорту.

Простою і доступною пропозицією для більшості будинків стане твердопаливний котел. Це хороша альтернатива газовому опаленню. Для обігріву можна використовувати вугілля, дрова, пелети. Головне − правильно розрахувати потужність котла.

Інноваційні геліосистеми в будинку перетворять у тепло й електрику енергію сонця. Це додаткове альтернативне джерело легко інтегрувати в будь-яку опалювальну систему.

Крім встановлення твердопаливних котлів і геліосистем,

ТОВ «Б І Е М» подбає про оснащення будинку електричними опалювальними приладами в залежності від потреб замовника, проведе прорахунки тепловтрат і аудит існуючих будівель та запропонує ефективні енергозберігаючі рішення.

Також ТОВ «Б І Е М» виконає «під ключ» монтаж мереж водопроводу, каналізації, підбір і облаштування систем водоочистки згідно із технічними характеристиками об’єкта. Компанія працює над проектами будь-якої складності з будівництвом каналізаційних колодязів, прокладанням трубопроводів, установкою систем очищення стічних вод. На фінальному етапі обов’язково будуть проведені гідравлічні і пусконалагоджувальні випробування. Як результат: системи водопостачання та каналізації будуть працювати злагоджено і безперебійно.

Від професійного монтажу інженерних комунікацій залежить надійність роботи і термін експлуатації систем опалення, водопостачання та каналізації. Саме цим основним правилом необхідно керуватися при виборі підрядника для проведення комунікацій в житлових і виробничих приміщеннях.

ТОВ «Б І Е М» − це стандарти якості від професіоналів!

Напишіть відгук