Слабкострумні мережі

Монтаж систем відеоспостереження та охоронної сигналізації, супутникового телебачення, локальних мереж.

Дому, сім’ї та бізнесу потрібна безпека. Розвиток технологій пропонує широкий спектр комплексних рішень по охороні і захисту житла та майна. Контролювати ситуацію в заміському будинку сьогодні можна навіть з мобільного телефону у відрядженні. Сучасні багатофункціональні охоронні системи допоможуть дізнатися господарям, чим займаються діти і найманий персонал, хто відвідує будинок, виручать в позаштатних випадках. Фахівці рекомендують подумати про оснащення об’єкта системою охорони на етапі будівництва.

ТОВ «Б І Е М» виконає монтаж систем відеоспостереження та охоронної сигналізації будь-якого рівня складності, використовуючи комплектуючі відомих світових брендів.

Основна складова системи безпеки − відеоспостереження. Це комплекс обладнання із камер, записуючих пристроїв, пультів і кабельних мереж. Є два види систем відеоспостереження: провідні і бездротові. Їх вибір і облаштування вимагають професійного підходу.

Команда ТОВ «Б І Е М» допоможе визначитися з оптимальною моделлю майбутньої системи відеоспостереження: кількістю камер, локацією, стандартами передачі даних між елементами системи та іншими важливими деталями.

Камери відеоспостереження постійно удосконалюються. Сьогодні найчастіше використовують цифрові. Новітні технології дозволяють обладнати систему відеоспостереження, що буде надавати доступ до інформації через мережу. Тому важливо облаштувати в будівлях універсальну структуровану кабельну систему (СКС), яка включає телефонну і комп’ютерну мережі, супутникове телебачення, охоронну систему і пожежну сигналізацію. Образно кажучи, це система кабелів і обладнання, без якої неможливо управляти автоматизованими інтелектуальними системами. Тому грамотний і правильний монтаж СКС − необхідна умова.

Висококваліфіковані фахівці ТОВ «Б І Е М» створять цілісну СКС, яка буде функціонувати максимально ефективно. Обов’язково будуть враховані всі стандарти забезпечення приміщень засобами структурно кабельних мереж, що дозволити в майбутньому модернізувати і розширювати локальну мережу. Високоякісне обладнання від провідних виробників і професійний монтаж гарантують надійний зв’язок.

Для приємного дозвілля ТОВ «Б І Е М» встановить супутникове телебачення. Воно буде інтегровано в структуровану кабельну систему. СКС зручна у використанні, забезпечує високу якість передачі даних, в тому числі всередині мережі, має тривалий термін служби.

Команда ТОВ «Б І Е М» проведе всі роботи по впровадженню СКС з урахуванням побажань клієнта і розвитку сучасних технологій.

 

Напишіть відгук