Облаштування басейнів

Частинка моря вдома

Подарувати частинку моря може не тільки художник. Комфортний басейн у дворі, на даху, в бані або в зимовому саду − модна тенденція дизайну заміських будинків. Приємно насолодитися водною гладдю зранку, охолодитися у спеку, зняти втому після важкого дня або пограти з дітьми в поло. Це заряд позитивної енергії і здоров’я. За допомогою інновацій в басейні можна створити приголомшливий SPA-куточок для релаксації з гідромасажем, водоспадом, повітряним гейзером і підводним освітленням. Мрію легко втілити в будь-якій формі: овальній, прямокутній, восьмигранній, круглій. Всі бажання адресуйте архітектору на етапі розробки проекту нового об’єкта, оскільки для облаштування басейну потрібно передбачити комплекс технічних та інженерних комунікацій.

Процес монтажу басейну вимагає грамотного і професійного підходу. Команда ТОВ «Б І Е М» на високому рівні облаштує і оформить внутрішній і зовнішній басейни будь-якої складності в єдиному стилі з будинком або оздоровчим комплексом, використовуючи новітнє обладнання. Комфорт, надійність і безпеку експлуатації гарантовано!

Безмежну фантазію замовникам і дизайнерами дає бетонна чаша басейну, з формою якої можна впевнено експериментувати. Відтак конструкції з монолітного залізобетону використовують найчастіше.

ТОВ «Б І Е М» виконає монтаж стаціонарних монолітних скіммерних і переливних басейнів в оптимальний термін із дотриманням всіх технічних норм. Скіммерні і переливні басейни відрізняються системами забору води. Переливні більше підійдуть для дорогих ексклюзивних рішень.

Обробку басейну можна вибрати на свій смак і ціну. За видами обробки розрізняють поліпропіленові, плівкові або мозаїчні басейни. Поліпропіленові басейни можна розмістити як всередині приміщення, так і території ділянки. Термін їх служби, стійкість до перепадів температур і висока надійність приємно радують. Поліпропіленові басейни швидко монтуються і зручні в користуванні. Однак, враховуючи те, що матеріал обробки чаші басейну одночасно виступає в ролі незнімної опалубки, потрібен особливий підхід до виконання робіт, щоб уникнути неприємних наслідків і гарантувати привабливий зовнішній вигляд.

Чаша плівкових басейнів покривається надійним матеріалом − полівінілхлоридом. У відкритих і закритих басейнах плівка відповідає за гідроізоляцію і захист від різних мікроорганізмів. Облаштування плівкових басейнів − це оптимальне співвідношення «ціна-якість». Однак, плівка має певний термін експлуатації.

Твором мистецтва преміум-класу всередині будинку стане мозаїчний басейн. Тут оживуть емоції і настрій. Використовуючи смальту або інший природний камінь, легко створити райський морський куточок в стилі мінімалізм або зануритися в атмосферу Древньої Греції. Картинки, малюнки, геометричні фігури … все, що душі завгодно, на полотні басейну. При облаштуванні музичного басейну професіонали повинні приділити особливу увагу фундаменту, обладнати додаткову гідроізоляцію для чаші басейну, і, звичайно, здивувати досконалою мозаїкою. Мозаїчний басейн при правильній експлуатації буде служити дуже довго.

Температура води і повітря в басейні повинна бути максимально комфортною. Також потрібно подбати про бездоганну фільтрації води і якісної вентиляції в приміщенні.

ТОВ «Б І Е М» встановить все сучасне додаткове обладнання для басейнів: системи знезараження і фільтрації води, автоматичного нагріву, а також стаціонарні і знімні накриття для басейнів. Сервісне обслуговування також краще довірити кваліфікованим фахівцям цієї компанії.

Відмінним завершенням сучасного дизайну стане мальовнича пляжна зона. Команда ТОВ «Б І Е М» зробить облицювання бортів басейну із копінгового каменю і цікаво задекорує місце для відпочинку на свіжому повітрі.

 

вы можете заказать алкоголь у нас на сайте

Напишіть відгук