Електромонтажні роботи

Електромонтажні роботи.

Монтаж внутрішніх та зовнішніх електричних мереж. Проектування та монтаж внутрішнього та зовнішнього електроосвітлення, розрахунок рівнів освітленності. Монтаж систем безперебійного живлення – стабілізатори, генератори, джерела безперебійного живлення. Монтаж систем кабельного обігріву – тепла підлога, антикригові системи. Енергоаудит, оптимізация втрат електроенергії.

Композитор прагне виразити почуття в музиці, архітектор − в образах. Тенденції сучасного будівництва − елегантно, просто і функціонально. За комфорт відповідає не лише стильний зручний інтер’єр, але й надійні інженерні системи. Найважливішим розділом інженерних систем є електропостачання. Від його стабільності залежить робота обладнання та побутової техніки.

Команда ТОВ «Б І Е М» професійно виконає монтаж внутрішніх і зовнішніх електричних мереж в замовленому обсязі відповідно до норм чинного законодавства. Особливу увагу буде приділено вибору якісного електрообладнання та витратних матеріалів. При необхідності компанія проведе енергоаудит існуючих мереж і подбає про оптимізацію втрат електроенергії і безпеки високого рівня.

Внести свіжі ноти в інтер’єр, візуально збільшити простір, підкреслити рельєф стін, пограти із зонуванням кімнат і поліпшити настрій допоможе освітлення. Вміле поєднання кількох варіацій світла на стінах, стелі та підлозі, модерні світильники індивідуального виготовлення, LED-підсвітка, оригінальні люстри завдяки польоту дизайнерської думки і арт-виконанню

ТОВ «Б І Е М» створять неповторний образ приміщення. Для ідеального освітлення краще подумати про єдину функціональну композицію в будинку, офісі, ресторані.

Команда ТОВ «Б І Е М» розробить проект внутрішнього і зовнішнього електроосвітлення, проведе необхідний розрахунок рівнів освітленості, підбере найбільш оптимальне світлове обладнання для об’єкта і впровадить рішення в життя.

Ефективний результат залежить від правильного і грамотного розрахунку освітлення. Професіонали здатні зробити ілюмінацію, яка вразить естетикою і практичністю.

Відчуття комфорту в будинку доповнить тепла підлога. Приємно пройтися босоніж по теплому ламінату або плитці. Діти не застудяться, граючи на підлозі. Тепло рівномірно і без протягів буде розподілятися по всьому приміщенню.

ТОВ «Б І Е М» запропонує безліч варіантів систем кабельного обігріву − від теплої підлоги до антиобледеніння. «Розумні» системи антиобледеніння та сніготанення попередять появу бурульок на дахах, льоду на доріжках, терасі, ґанку і продовжать термін служби покрівлі.

Красиво і комфортно, коли … непомітно. Забезпечити стабільність електроживлення, уникнути відключень електроенергії, стрибків напруги, погодних аномалій і позаштатних ситуацій допоможе система безперебійного живлення. Її можна використовувати в якості автономного, резервного, аварійного електропостачання в будинках, котеджах, бізнес-центрах.

ТОВ «Б І Е М» забезпечить монтаж систем безперебійного живлення різних конфігурацій за індивідуальним проектом, гарантуючи довгостроковість їхньої роботи. Кваліфіковані фахівці встановлять стабілізатори, генератори, сучасні джерела безперебійного живлення в приміщеннях будь-якого типу.

ТОВ «Б І Е М» працює за новітніми технологіями з використанням обладнання та матеріалів провідних вітчизняних і світових виробників.

Висококваліфікованим фахівцям компанії можна довірити весь спектр завдань по електриці та освітленню: від розробки проекту до здачі об’єкта в експлуатацію.

Успіх визначає професіоналізм ТОВ «Б І ЕМ»!

 

Напишіть відгук