Альтанки, тераси, барбекю

Мистецтво затишного відпочинку

Спокій і гармонія … У будинку, який дихає теплом, життям і затишком, їх можна спробувати на дотик. Кожен елемент в інтер’єрі заміського житла доповнює атмосферу комфорту і спілкування з природою. Унікальні архітектурні і дизайнерські рішення здатні поєднати будь-який простір з контекстом, а внутрішній зміст з пейзажем за вікном. Прованс, кантрі, полегшена класика, фьюжн − все за бажанням замовника.

Команда ТОВ «БІЕМ» реалізує всі нестандартні ідеї: альтанки всіх видів, тераси з дерева і деревинно-полімерного композиту, сучасні металеві та дерев’яні споруди і конструкції для різних потреб, навіси для автомобіля.

Улюбленим місцем відпочинку і гордістю господарів є альтанка. Перші альтанки з’явилися в Стародавньому Єгипті. Вони навіть зображені на фресках. В альтанці приємно пити чай, дихати свіжим повітрям, загорнувшись у плед, насолоджуватися шашликом з друзями або вечеряти з сім’єю. Цей елемент ландшафтного дизайну відрізняється самостійністю і багатофункціональністю.

Професійна команда ТОВ «БІЕМ» облаштує «під ключ» відкриті і закриті дерев’яні, цегляні альтанки з мангалом і барбекю, стильні надійні світлопрозорі конструкції економ і преміум-класу.

Функціональність і оригінальність можна втілити в дизайні терас. Напівкруглі, хвилеподібні, багаторівневі відкриті зручні зони відпочинку приносять справжнє задоволення. Їх можна об’єднати з будинком або побудувати окремо. Фахівці ТОВ «БІЕМ» рекомендують звернути увагу на тераси з дерева і деревинно-полімерного композиту.

Родзинкою заміського будинку стануть пічні і мангальні комплекси, завдяки яким цілий рік можна насолоджуватися вишуканими стравами кращих кухонь світу і дивувати гостей.

ТОВ «БІЕМ» під силу сюжети будь-якої складності − барбекю, мангал, камін, тандир, різноманітні пічні конструкції,зона для обід і відпочинку. М’ясо, овочі, риба, печеня й інші блюда, які готуються в пічних і мангальних комплексах, зберігають корисні властивості і мають вишуканий смак та аромат. Варто спробувати!

Проекти ТОВ «БІЕМ» − це індивідуальний стиль і висока якість!

 

Напишіть відгук