ТОВ “Б І ЕМ” – Весь спектр будівельних послуг!

П’ять основних переваг
1. Підготовка проектно-кошторисної документації до початку робіт.

2. Гнучка цінова політика.

3. Своєчасно і якісно виконані роботи.

4. Виконання повного комплексу робіт, без залучення підрядних організацій.

5. Кваліфікований інженерний склад

Історія та динаміка розвитку

ТОВ «Б І Е М» з’явилося на будівельному ринку в 2009 році. Наш шлях почався з виконання електромонтажних робіт у приватному секторі. Однак, час і клієнти вимагали більшого: отримати комплекс інженерних мереж від одного підрядника. Наша амбітна команда в короткий термін успішно освоїла монтаж слабкострумових мереж, охоронної сигналізації, аналогового і цифрового відеоспостереження, супутникового і ефірного телебачення, облаштування систем безперебійного живлення (стабілізатори, генератори). Паралельно ТОВ «Б І Е М» реалізувало ряд цікавих рішень із автоматизації приватних некомерційних об’єктів, а також акустичного оформлення приміщень (інсталяція «розумного» будинку, мультирум систем і домашніх кінотеатрів). Також було втілено в життя кілька комерційних проектів − монтаж / реконструкція внутрішніх мереж торгових і офісних будівель, зовнішніх мереж 0,4 кВ, проведення енергоаудиту та розробка схеми оптимізації існуючого електрогосподарства на об’єктах, зовнішнього освітлення, монтажу систем відеоспостереження та охоронної сигналізації.

У 2011 році ТОВ «Б І Е М» уклало перший контракт на виконання комплексу будівельних робіт в Київській області − приватний будинок загальною площею 750 м2. Ми виконали внутрішню обробку приміщень, монтаж внутрішніх і зовнішніх інженерних мереж, впорядкували територію, обладнали два зовнішні і один внутрішній басейни і побудували комплекс господарських приміщень.

Престижною нагородою за успішний розвиток ТОВ «Б І Е М» стала медаль «Лідер галузі 2012».

 

У 2013 році здано в експлуатацію перший масштабний об’єкт компанії.

До цього часу наша команда здобула необхідні знання та досвід для виконання повного циклу будівельних робіт, включаючи облаштування фундаментів, фасадів, монтаж покрівель.

Оскільки професійна діяльність компанії почалася з вузькоспеціалізованих напрямків, сьогодні ТОВ «Б І Е М» має можливість надавати весь спектр будівельних послуг без залучення підрядних організацій. Ми пишаємося тим, що представляємо власну команду компетентних фахівців усіх напрямків.

ТОВ «Б І Е М» постійно вдосконалює всі процеси будівельних робіт і уважно ставиться до побажань замовника. Ми підтримуємо всі тенденції сучасного будівництва, гарантуючи максимум комфорту, надійності і функціональності. На додаток − якісне обслуговування завершених об’єктів.

 

Наші нагороди

lider_galuzi_medal(2)

 

Сертифікати та ліцензії

Национальный сертификат 1219306840

Информационный сайт для обмена документами

Напишіть відгук